NÁŠ PRÍBEH ...

Sme dve kreatívne duše, ktoré sa po profesnej stránke najprv rozhodli neriešiť tvorbu, ale psychológiu a ekonómiu. 

Lenže láska k farbám, umeniu a dizajnu sa po rokoch vrátila. Vďaka "náhodám" sme sa začali obe vzdelávať v tom, čo nás vždy lákalo. Zdanlivo nezlučiteľné zrazu začalo vytvárať harmóniu. Úplne prirodzene, akoby samo. Čo sa týka našich pôvodných profesií, poznatky z nich využívame aj naďalej. Pri komunikácii s klientom a dodávateľom musí byť neraz človek psychológom a ekonomický background nás zase drží pri zemi a v limitoch rozpočtu.

Zuzka Hudecová mojej rodine navrhovala nové bývanie. Nemali sme odvahu osloviť dizajnérske štúdio kvôli napätému rozpočtu a navyše sme chceli domov, nie neosobný interiér. Vtedy opäť zaúradovala náhoda. Zuzka sa ponúkla, že nám navrhne kuchyňu. Bola to pre ňu možnosť, ako si vyskúšať nadobudnuté vedomosti a zručnosti v praxi. Už vtedy som si uvedomila jej veľký dar. Dokáže počúvať, je neuveriteľne praktická, nápaditá a otvorená želaniam svojich klientov. Okrem návrhu nám odporučila výrobcu. Celú komunikáciu s ním zastrešila ona a pri realizácii robila dozor. Nakoniec nám okrem kuchyne riešila aj predsieň, obývačku, šatník a pracovňu :). 

Navyše je úplne prirodzený feng šuista :). Dôkazom je aj jej vlastný domov. Je zariadený trendovo a pritom pôsobí útulne. Pocit domova pri mnohých dizajnérskych realizáciách chýba. A práve toto ma presvedčilo, že Zuzka je výnimočný návrhár. Odporúčala som ju mnohým známym, ktorí sú s jej prácou tiež nadmieru spokojní. Zuzka tvorí návrhy interiérov už od roku 2013. Zariadila množstvo bytov, domov, ale aj niekoľko komerčných priestorov.

Časom sme prišli na myšlienku spojiť naše navonok rozdielne pohľady na interiér pod jeden projekt. Čím viac sme išli do hĺbky, tým viac prienikov sme objavili. Pochopili sme, že spojenie interiérového dizajnu a feng shui môže byť pre našich klientov veľkým prínosom. Na trhu nie je veľa dizajnérov, ktorí by boli doma vo feng shui a ešte menej feng shui poradcov, ktorí dokážu interiér navrhnúť a zrealizovať. 

A tak vznikol  fresh interier.

Zuzana Kršjaková, feng shui poradkyňa

SPOZNAJTE NÁS...


Bc. Zuzana

Hudecová

Interiérová návrhárka

Som interiérová návrhárka, ktorá miluje jednoduché a funkčné interiéry, ktoré nesú v sebe punc originality.    

+ 421 903 240 310

hudecova@freshinterier.sk


Ing. Zuzana

Kršjaková

Feng shui poradkyňa

Som certifikovaná feng shui poradkyňa s láskou k umeniu, móde a samozrejme interiérovému dizajnu.

+ 421 911 735 662

zkrsjakova@freshinterier.sk