TVORBA interiéru  je pre nás ako PRÍBEH s dobrým koncom     

NÁVRH INTERIÉRU alebo AKO TO CELÉ PREBIEHA ...

Prvý kontakt spočíva v tom, že nám napíšete na mail: zhudecova@freshinterier.sk alebo nám zavoláte, aby sme si mohli dohodnúť prvé osobné stretnutie.

Prvé stretnutie je v procese návrhu interiéru veľmi dôležité. Dobré je, keď sme s klientom naladení na tú istú vlnovú dĺžku. Je dôležité, aby ste nám porozprávali o svojej predstave, očakávaniach, o štýle, ktorý preferujete, o farbách, rozpočte...a mnohých iných "maličkostiach". Ideálne je stretnutie priamo v priestore, pokiaľ to nie je možné, prineste na stretnutie pôdorys, poprípade foto priestoru.

Potom ako dostaneme informácie o priestore a Vašich požiadavkách na naše služby, vypracujeme Vám cenovú ponuku. Po jej schválení Vám vystavíme zálohovú faktúru (obvykle na 50 % celkovej sumy projektu). Po jej úhrade môžeme začať na návrhu pracovať.Na základe všetkých informácií od Vás, vytvoríme prvý návrh 2D (tz. zakreslené v pôdoryse), v ktorom navrhneme prípadné dispozičné zmeny v danom interiéri, zakreslíme základné zariaďovacie prvky tak, aby bol daný priestor funkčný, ergonomický a zároveň spĺňal Vaše požiadavky a potreby. Po konzultácii s Vami zapracujeme do návrhu Vaše pripomienky a zmeny.

V tomto kroku pre Vás vypracujeme fotorealistickú vizualizáciu priestoru v 3D, kde už budete vidieť návrh interiéru priestorovo. Budeme spolu konzultovať nábytkové prvky, materiály, farebnosť, detaily...

Keď budeme mať všetko schválené, môžeme prejsť k vypracovaniu podkladov pre profesistov, realizačnému projektu... podklady na výrobu nábytku na mieru pre stolára, elektrikári, vodári, kladačské plány...

V prípade, že s nami budete ďalej spolupracovať, prichádza realizácia. Všetky činnosti koordinujeme my, dodávateľov prác, služieb, tovaru. Zabezpečujeme vzorky materiálov, cenové ponuky. Dozeráme na hladký priebeh celej realizácie a dodržanie stanovených termínov. Spolupracujeme s overenými dodávateľmi služieb a výrobcami. Ak chcete prenechať realizáciu svojim dodávateľom, môžeme Vám ponúknúť autorský dozor.

KONZULTÁCIE

1.

Priestor už máte zariadený, ale stále máte pocit, že v ňom niečo chýba... alebo jednoducho potrebujete "trochu" zmeny? Pomôžeme Vám s výberom textílií, interiérových doplnkov. Poradíme Vám čo a kde môžete kúpiť alebo objednať. 

2.

Cítite sa stratení v tej záplave doplnkov, textílií a nemáte poňatie, čo by sa Vám hodilo najviac? Pomôžeme, poradíme...

3.

Nepotrebujete vizualizácie priestoru, realizačné projekty? Stačí Vám, keď niekto príde a dá Vám nejaký nápad alebo ideu? 

CENNÍK

Cenovú ponuku na návrh interiéru vypracovávame pre každého klienta individuálne, s ohľadom na veľkosť riešenej plochy (m2), počtu miestností, rozsahu a náročnosti zadania,či časovej náročnosti.

Návrh interiéru 

bez realizačného projektu, s fotorealistickou vizualizáciou

cena na vyžiadanie

Návrh interiéru

s realizačným projektom, s fotorealistickou vizualizáciou

cena na vyžiadanie

Návrh interiéru - celý byt


cena dohodou

Návrh komerčného priestoru


cena dohodou

Konzultácie


30€/ hod.

Realizácia

dohľad pri priebehu realizácie + doprava (0.5 €/ km)

individuálne

ZVÝHODNENÁ CENA pri objednávke balíka
  služieb interiérového návrhu a feng shui poradenstva 

Máte záujem o návrh interiéru alebo konzultáciu?